Oszczędzaj do 75% na rachunku za energię elektryczną

UWAGA: Ze względu na zwiększoną sprzedaż, dzienna liczba zamówień jest ograniczona. W dniu dzisiejszym, , obecnie produkt znajduje się W MAGAZYNIE i wysyłamy go w przeciągu 24 godzin. Pospiesz się i zamów JUŻ TERAZ!

ZAMÓW TERAZ

OSZCZĘDZAJ DO 75%

na rachunku za energię elektryczną*WYSOKIE RACHUNKI ZA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ?
WŁĄCZ
Tesla Saver ECO
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE
KAŻDEGO
MIESIĄCA

Czy Twój rachunek za prąd nagle wzrosnął? Czy jesteś już zmęczony ogromną ilością pieniędzy, jaką musisz płacić każdego miesiąca, jedynie za korzystanie z podstawowych urządzeń w swoim domu czy biurze? Według ekspertów, w tym roku rachunki Polaków za prąd jeszcze bardziej wzrosną, ponieważ cena energii elektrycznej skoczy. Koszty, zgodnie z nowymi przepisami, takie jak zbliżający się nowy podatek od emisji dwutlenku węgla, będą prawdopodobnie także przerzucone na konsumenta. I to w postaci większych od oczekiwanych opłat za usługi energetyczne wszystkich rodzajów, w wyniku czego rachunki drastycznie wzrosną.

Zamów teraz!

Zatrzymaj stały wzrost rachunków za energię elektryczną. Podłącz innowacyjne urządzenie oszczędzające energię - Tesla Saver ECO w swoim domu, biurze lub firmie. To urządzenie nie jest podobne do żadnych innych produktów na polskim rynku i nie trzeba go z nimi porównywać. Reputacja i efektywność Tesla Saver ECO znane są na całym świecie. Opierają się na innowacyjnej, rewolucyjnej technologii oszczędzania energii, która została opracowana z myślą o zmniejszeniu kosztów za energię elektryczną mieszkania, domu czy firmy, nawet do 75%.* Tesla Saver ECO zaczyna pracować i oszczędzać energię elektryczną i pieniądzę w chwili, kiedy go podłączysz do gniazdka.

Zaoszczędź
do 75%*

Tesla Saver ECO optymalizuje i poprawia efektywność sieci energetycznej. Służy jako filtr, który czyści niepożądane impulsy, spadki, hałas i napięcie oraz stabilizuje napięcie sieciowe, dzięki czemu optymalizuje zużycie energii oraz oszczędza energię i pieniądze.* Tesla Saver ECO działa na wszystkie urządzenia, które powodują zakłócenia w sieci. W ten sposób oszczędza się energia elektryczna w klimatyzacji, lodówkach, pralkach, odkurzaczach, telewizorach, komputerach, oświetleniu fluorescencyjnym, zmywarkach, zamrażarkach, sprzęcie biurowym itp.* Nawet z urządzeniami oszczędzającymi energię klasy A, urządzenie Tesla Saver ECO zapewnia maksymalną oszczędność energii w gospodarstwie domowym i znacząco zmniejsza rachunek za prąd.*

Korzyści z Tesla Saver ECO

 • Zmniejsza rachunek za prąd do 75%*
 • Świetnie nadaje się do użytku w domu jak i w biurze
 • Działa na wszystkie rodzaje urządzeń
 • Bezpieczny dla sieci i Twojej rodziny
 • Łatwy w użyciu: Wystarczy go podłączyć
 • Optymalizuje zużycie energii*
 • Przedłuża żywotność urządzeń*
 • Wyniki zagwarantowane

Zamów Tesla Saver ECO wypełniając poniższy formularz zamówienia i przekonaj się, że Twój rachunek za prąd zacznie się zmniejszać bez żadnego wysiłku z Twojej strony. To rewolucyjne urządzenie oszczędzające energię pomoże Ci zwyciężyć monopole energetyczne i odłożyć więcej pieniędzy do Twojej kieszeni. Uda Ci się zaoszczędzić nawet do 75% na rachunku każdego miesiąca!* Oprócz tego, mniejsze zużycie energii sprzyja ekologii i oczyszcza Planetę!

Bez Tesla Saver ECO
Z Tesla Saver ECO
Oszczędzasz
pieniądze*

Dlaczego Enegry Saver jest niezbędnym wyborem?

 1. Tesla Saver ECO to wyjątkowy produkt o wysokiej jakości i technologii. Urządzenie posiada potrzebne certyfikaty. Wiele produktów na rynku europejskim bezskutecznie próbuje naśladować Tesla Saver ECO. Ufaj tylko oryginałowi.
 2. Tesla Saver ECO to wysokiej jakości, wydajne, sprawdzone na całym świecie urządzenie oszczędzające energię, które uszczęśliwiło tysiące rodzin i pomogło im zaoszczędzić pieniądze, zmniejszając ich miesięczne rachunki.*
 3. W odróżnieniu od innych podobnych urządzeń dostępnych w Polsce, Tesla Saver ECO został przetestowany w trzech róznych testach zgodnie z europejskimi normami. Tesla Saver ECO pomyślnie przeszedł wszystkie testy i zdobył niezbędne certyfikaty.
 4. Tesla Saver ECO jest dostarczany z 44-dniową gwarancją. Co to oznacza? Jeśli nie zaoszczędzisz na rachunku za prąd, w ciągu 44 dni zwróć nam urządzenie, a my zwrócimy Ci pieniądze.
 5. Tesla Saver ECO posiada wbudowane zabezpieczenie od nagłego wzrostu napięcia. W ten sposób chroni Twoje urządzenia w całym gospodarstwie domowym.*
 6. Jest łatwy w użyciu - wystarczy go podłączyć i zacznij oszczędzać!*
 7. Jest dostępny w konkurencyjnej cenie!

Ufaj oryginalnemu produktowi

 • Uniwersalny - nadaje się do Twojego domu i biura
 • Z wbudowanym zabezpieczniem od nagłego wzrostu napięcia i uderzenia pioruna
 • Wydajny - oszczędza prąd nawet do 75%*
 • Niedrogi - najlepsza cena na rynku
 • Łatwy w użyciu - instalacja nie jest potrzebna
 • 44-dniowa gwarancja
 • Symboliczna cena wysyłki

Jak to działa?

Tesla Saver ECO opiera się na nowej, rewolucyjnej technologii oszczędzania energii elektrycznej i zmniejszenia zużycia prądu w mieszkaniu, domu lub biurze nawet do 75%.* Urządzenie musi być po prostu podłączone do jedego z gniazdek w pomieszczeniu. Działa na wszystkie urządzenia, które powodują zakłócenia w sieci. W ten sposób oszczędza energię elektryczną w klimatyzatorach, lodówkach, pralkach, odkurzaczach, telewizorach, komputerach, oświetleniu fluorescencyjnym, zmywarkach, zamrażalkach, urządzeniach biurowych.* Czy posiadasz więcej silniejszych odbiorników impulsowych, np. dwa lub trzy klimatyzatory w domu? Jeśli tak, urządzenie Tesla Saver ECO powinno być podłączone do każdego z nich, aby oszczędność energii była maksymalna.

Oszczędzasz
31% 22% 17% 34% 12%

Liczne zakłócenia w sieci są częste. Zakłócają one zrównoważony przepływ energii elektrycznej na wszystkich urządzeniach w gospodarstwie domowym. Rola Tesla Saver ECO jest taka, że działa on jako filtr dla zakłóceń i szumów w sieci oraz poprawia jej parametry, aby oszczędzać prąd w każdym urządzeniu podłączonym w Twoim domu lub biurze.* To rewolucyjne urządzenie nie jest oszustwem. On w żaden sposób nie zakłóca pracy licznika, ani nie wprowadza go w błąd. Właściwie, jego działanie polega na poprawie jakości dostarczanej energii elektrycznej, zoptymalizowaniu jej dystrybucji, usuwaniu zakłóceń pasożytniczych i przedłużaniu żywotności urządzeń.* W ten sposób oszczędza mnóstwo prądu i co za tym idzie, obniża miesięczne rachunki.* Tesla Saver ECO przeznaczony jest dla gospodarstw domowych oraz firm. Oszczędność w dużym stopniu zależy od urządzeń podłączonych do sieci. Według opinii naszych klientów, w standardowym gospodarstwie domowym średnia oszczędność wynosi od 50-75%. Urządzenie spełnia wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa oraz posiada 44-dniową gwarancję.

Oszczędności zapewniane przez Tesla Saver ECO są indywidualne i ściśle zależą od rodzaju i ilości urządzeń jakich używasz w swoim gospodarstwie domowym. Nasi dotychczasowi klienci trwierdzą, że oszczędności znajdują się w zakresie od 50 – 75%.

Metoda Pozytywy Negatywne
Wyłączanie urządzeń i monitorowanie zużycia energii elektrycznej Może przyczynić się do zmniejszenia rachunków za prąd. Może rozwijać poczucie oszczędzania. Ciężko i nie zawsze skutecznie. Wymaga pewnych wyrzeczeń.
Tesla Saver ECO Dzięki nowoczesnej technologii poprawia jakość dostarczanej energii i optymalizuje jej zużycie. Używając go, możesz zaoszczędzić nawet do 75% na rachunkach za energię elektryczną.* Nie ma.

Jak korzystać z Tesla Saver ECO?

Tesla Saver ECO to urządzenie, które pozwoli Ci zaoszczędzić do 75% na rachunku za energię elektryczną.* Optymalizuje zużycie energii, stabilizując napięcie w sieci. W ten sposób zaoszczędza się energię i pieniądze.

 • 1

  Czy masz już dosyć ogromnych rachunków za energię elektryczną? Nie wiesz, które z urządzeń domowych wyłączyć, ponieważ wszystkie są Ci potrzebne? Rozwiązanie Twojego problemu jest tutaj.

 • 2

  Wszystko co musisz zrobić to włączyć Tesla Saver ECO do gniazdka, a już pierwszego miesiąca dostaniesz znacząco mniejszy rachunek za prąd.* Urządzenie jest łatwe w użyciu i możesz korzystać z niego zarówno w domu jak i w biurze.

 • 3

  Korzystaj ze wszystkich urządzeń bez potrzeby ich tymczasowego wyłączania, a i tak dostaniesz mniejszy rachunek za prąd.* Tesla Saver ECO jest najlepszym rozwiązaniem na oszczędzanie energii i pieniędzy.

Dyplomowani inżynierowie twierdzą:

inż. Renata Twardowska

Tesla Saver ECO to efektywne i renomowane urządzenie oszczędzające energię. Eksperci przetestowali i udowodnili jego efektywność i sposób działania. Technologia, z jaką został zaprojektowany, jest innowacyjna i prowadzi do mniejszego zużycia energii. Urządzenie eliminuje szumy i usuwa zakłócenia w sieci. Kompensuje również słaby przepływ mocy przez sieć energetyczną.*

inż. Aleksander Kowalski

Nie ma tu żadnej tajemniczej magii, po prostu innowacyjna technologia. Tesla Saver ECO czyści szkodliwe działania sieci i poprawia współczynnik mocy. Jest bardzo efektywny tam, gdzie występują urządzenia z silnikami, które są cały czas włączane i wyłączane, takie jak klimatyzatory, lodówki, pralki, odkurzacze, telewizory, komputery, zamrażalki, urządzenia biurowe. Wpływ aktualnego impulsu może prowadzić do niemal 10-krotnie większego zużycia niż nominalne. To prowadzi do poważnych zaburzeń w systemie. W praktyce oznacza to wyrzucanie energii na darmo. To prowadzi do niepotrzebnego zużycia energii, którego końcowym rezultatem jest większy... rachunek za prąd. Z Tesla Saver ECO możecie zaoszczędzić od 50-75%, zapewnia prawdziwe i gwarantowane rezultaty.*

inż. Stefan Litewski

Z Tesla Saver ECO oszczędności są prawdziwe, a jego cena jest znacząco niższa od innych podonych urządzeń na rynku, które fałszywie twierdzą, że oszczędzają energię elektryczną. Korzystanie z Tesla Saver ECO prowadzi do zagwarantowanego zmniejszenia zużycia energii. Zaprojektowany został dzięki innowacyjnej technologii, na zasadzie działania podobnej do energooszczędnych urządzeń A klasy. Tesla Saver ECO optymalizuje koszty energii elektrycznej, ale nie tylko dla jednego konkretnego typu urządzeń, lecz dla wszystkich urządzeń w domu, które są podłączone do sieci.*

Doświadczenia naszych klientów:

 • Marta Borkowska

  "Mój brat kupił Tesla Saver ECO w ubiegłym roku. Używa go i od tego czasu go chwali i poleca. Jest zadowolony z rachunków jakie płaci co miesiąc. 3 miesiące temu zdecydowałam się kupić jeden Tesla Saver ECO do naszego domu. On naprawdę oszczędza energię!"*

  *Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

 • Marcin Stefanowski

  "Jestem właścicielem cukierni. Sezon największego zużycia energii elektrycznej w mojej pracy, to oczywiście lato. W 2012 r., tylko w lipcu i sierpniu zaoszczędziłem z Tesla Saver ECO 740 zł, a w kolejnych miesiącach kontynuowałem oszczędzanie. Pieniądze jakie zaoszczędziłem w ciągu lata, postanowiłem dać swoim pracownikom w postaci bonusu na koniec roku."*

  *Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

 • Andrzej Chruściński

  "Używałem go w ciągu ostatnich 8 miesięcy w swoim mieszkaniu 50 metrów kwadratowych i z pewnością mogę powiedzieć, że jest to efektywny i wysokiej jakości produkt. Rezultaty w pierwszym miesiącu są następujący: mój rachunek zmniejszył się z 296 zł na 195 zł. Byłem zdziwiony, kiedy widziałem tak samo niskie rachunki w kolejnych miesiącach. Pomimo, że na początku byłem sceptyczny, nigdy nie pożałowałem zakupu Tesla Saver ECO."*

  *Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

*Uwaga: Ze względu na wysoki popyt, zapasy są ograniczone! Jeżeli złożysz zamówienie w dniu dzisiejszym, gwarantujemy dostawę produktu w następnym dniu roboczym. Efekty i wyniki przedstawione na stronie nie są gwarancją udanego stosowania produktu. Zdecydowana większość użytkowników jest zadowolona z produktu, jednak w przypadku niektórych użytkowników nie udaje się osiągnąć przedstawionych wyników. Z tego powodu oferujemy gwarancję zwrotu pieniędzy. Na stronie przedstawione zostały opinie zadowolonych użytkowników. Są to przesłane na nasz adres opinie użytkowników, którzy są zadowoleni z naszego produktu i stosują go z powodzeniem. Na prośbę poszczególnych użytkowników, niektóre imiona zostały zmienione. Oryginalne imiona przechowywane są w siedzibie firmy.

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić Tesla Saver ECO i zacznij oszczędzać już teraz!

Tak! Zamawiam Tesla Saver ECO, aby moje rachunki za energię elektryczną zmniejszyły się do 75%. Jeśli moje rachunki za prąd nie zmniejszą się, dostanę z powrotem 100 % pełnej kwoty zapłaconej za produkt, ponieważ przy zakupie dostałem gwarancję zwrotu pieniędzy.

Zamawiam dzisiaj i płacę po promocyjnej cenie 169.97 zł regularna cena to 339.94 zł (oszczędzam od razu 169.97 zł).

Rozumiem, że jest to zakup bez ryzyka, ponieważ w ciągu 44 dni od daty zakupu, mogę zwrócić produkt i dostać swoje pieniądze z powrotem!Przesyłanie zamówienia
proszę czekać…
W dalszej części wpisz dane:
P.S.: Zapewniamy dostawę już w następnym dniu roboczym.
1 x - 339.94 -50% 169.97 zł + koszty wysyłki
2 x - 577.94 -50% 288.97 zł + koszty wysyłki
3 x - 747.94 -50% 373.97 zł + koszty wysyłki
Płatne przy odbiorze
Egzemplarze na
obniżce cen:
11
Ostatnia sprzedaż dnia:
Zakup bezpieczny w 100%

Specjalna gwarancja: Jeśli nie zmniejszysz rachunku za prąd, wykorzystaj 44-dniową gwarancję. Wyślij nam Tesla Saver ECO z powrotem, a my zwrócimy Ci cały koszt zakupu na Twój rachunek bankowy. Bez pytań i warunków.

P.S. Nie zapominaj, że Tesla Saver ECO służy jako filtr, który czyści niechciane impulsy, spadki, hałas i napięcie, oraz stabilizuje napięcie sieci. W ten sposób optymalizuje zużycie energii i bezpośrednio oszczędza prąd, co za tym idzie i pieniądze.* Tylko to urządzenie może zaoszczędzić nawet do 75% więcej pieniędzy za prąd!*

P.P.S. Ze względu na niesamowite działanie Tesla Saver ECO, zapasy szybko topnieją. Dlatego radzimy Ci, abyś zamówił go już teraz po promocyjnej cenie, ponieważ kolejna dostawa zapasów, będzie sprzedawana po pełnej cenie. 98% naszych klientów udało się znacząco zmniejszyć swoje rachunki za energię elektryczną. Dlatego tak ważne jest, abyś zamówił już teraz i w najłatwiejszy sposób zaoszczędzisz do 75% na największej stawce niemal wszystkich gospodarstwa domowych - na rachunkach za prąd.* Biorąc pod uwagę to, że z Tesla Saver ECO oszczędzasz już w pierwszym miesiącu, radzimy Ci, abyś zamówił go już teraz!*

Kliknij tutaj, aby dostać swój Tesla Saver ECO, który zmniejszy kwotę Twoich rachunków za prąd!
*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.
Net Sales Ltd, ul.Arh Georgi Nenov 25 gr.Sofia, zh.k. Liulin, Bulgaria, e-mail: blanka.gucwa@netsales.club. Produkt: Tesla Saver ECO

x

Nie jesteście pewni, czy Tesla Saver ECO jest odpowiednim produktem dla Państwa?

Przesyłamy dane,
prosimy zaczekać!
Dziękujemy za pytanie.
Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w wybranym przez Ciebie terminie.


Zamknij okienko

Porozmawiaj z naszym ekspertem. Zadzwoń za darmo i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące Tesla Saver ECO.